O našom kurze Super Affiliate Academy ste už iste počuli. Dodnes to bol „len“ mailingový kurz, no dnes je k dispozícii už aj e-book a aj klasická knižka.

Kurz sme robili z lásky k affilu a zdarma. Žiaden násilný mailing, žiadne bočné úmysly. Proste chceli sme a stále chceme edukovať trh. Preto sme cca po roku dali do kopy materiál z mailingu a urobili sme, asi hádam aj prvú, knižku o affiliate marketingu na Slovensku. Do kurzu sa prihlásilo k dnešnému dňu presne 1383 ľudí, videá majú 6719 videní a Youtube channel 118 odberateľov. Celkovo kurz poslal 13 008 emailov a celý kurz absolvovalo 257 ľudí, za čo ďakujeme 🙂

Knižka a e-book

Aktuálne je k dispozícii ako kurz a e-book, tak aj klasická knižka. Áno, papierová a áno, aj tá je zadarmo. Pre koho? Pre všetkých, ktorým sa zíde. Hlavne teda pre začiatočníkov. Tých, čo sa chcú učiť a ocenia ju. Stačí si pozrieť web Super Affiliate Academy a napísať nám.

Ak viete o niekom, komu by sa zišla, pošlite ho. Stačí, keď ju bude chcieť 🙂

knzka

Enjoy and love #skaffil

 

Super Affiliate Academy ako klasická, voňavá knižka
4.83 z 6
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári

Štefan Polgári

Executive director at Lead Media
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.