S úpravou iframe-u kampane Pôžičkomat sme spravili krok vedľa a dali ste nám to poriadne zožrať aj na Facebooku, ospravedlňujeme sa. Našu chybu sa teraz pokúsime napraviť.

Vaše slová boli vypočuté
Sadli sme si k tomu a zamakali na novom iframe, aby ste mohli zase propagovať Pôžičkomat priamo cez nás. Náš iframe nájdete pod kampaňou „Pôžičkomat sk IFRAME klasický“ (s možnosťou úpravy vzhľadu iframu). Nový formulár nájdete pod kampaňou „Pôžičkomat sk IFRAME alternatívny“.

POZOR: Používate bannery a odkazy z kampane „Pôžičkomat sk“?
Zmeňte si všetky bannery a odkazy za nové – nájdete v administrácií v kampani „Pôžičkomat sk“. Staré bannery sa budú mazať! Nové redirectové linky zaručia, že nebudete manipulovať s UTM tagmi (čo sa reálne stalo), kvôli čomu sa nezaznamenávali niektoré leady.

ZMENA: Lead sa do systému zaznamená až po interakcií zákazníka
Lead/žiadosť sa do systému zaznamená až vtedy, keď vyplnené údaje zákazník potvrdí v emaily, cez ktorý sa musí prekliknúť a pokračovať v procese ďalej – bez toho im nebude call centrum volať. Je to zohľadnené aj v Thank you page, ale pokiaľ používate vlastnú, je dobré to tam doplniť 😉

PROVÍZIA: 30€ / sale

Dôležité zmeny a novinky v kampani Pôžičkomat
3.67 z 3
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.