V Dognete sme urobili dôležitý krok. Začali sme aktívne spolupracovať so spoločnosťou Hyperia, ako silným partnerom v oblasti affiliate a lead generation, ktorý nám pomôže rásť a zlepšovať podmienky kampaní.

Pre publisherov a inzerentov sa nič nemení. V najbližších mesiacoch môžete očakávať nové kampane a postupné zvyšovanie provízií. Tešíme sa na spoluprácu 🙂

Oficiálna tlačová správa

Spoločnosť Hyperia s.r.o., popredná spoločnosť v oblasti lead generation a affiliate marketingu, majetkovo vstúpila do spoločnosti Lead Media s.r.o, prevádzkovateľa affiliate siete Dognet.sk, prvej slovenskej affiliate siete. „Štefan Polgári položil výborné základy affiliate sieti Dognet.sk a patrí k ľuďom, ktorí stáli pri zrode affiliate marketingu v ČR a SR. Keď sa objavila informácia o možnosti odkúpenia podielu, ktorý v spoločnosti držala agentúra Visibility, zahájili sme rokovania a som rád, že sa nám podarilo dohodnúť. Očakávame, že naše skúsenosti prinesú synergie a pomôžu s rastom affiliate platformy Dognet,“ hovorí Michal Hradil, zakladateľ spoločnosti Hyperia s.r.o..

Spoločnosť Dognet, prvá slovenská affiliate sieť, aktuálne partnerom ponúka viac ako 30 zaujímavých kampaní a aktívne edukuje trh v tomto dynamickom odbore. “Vstúpenie Hyperie do Dognetu je presne to, čo sme potrebovali. Spolupráca s lídrom nám pomôže ďalej rásť. Teším sa na spoluprácu a nové atraktívne kampane,“ hovorí Štefan Polgári, výkonný riaditeľ spoločnosti Lead Media.

Projekty Hyperie každý mesiac navštívi viac ako 1 000 000 návštevníkov. Vstupom do Dognetu vznikne priestor pre zlepšenie výkonnosti projektov Hyperie a zároveň sa očakáva rast platformy Dognet.sk.

Do Dognetu vstúpila Hyperia
4.33 z 3
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári

Štefan Polgári

Executive director at Lead Media
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.