V spolupráci s GOLD & SILVER INTERNATIONAL sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “ZlatéStriebro.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaného tovaru. Percento sa zakladá na aktuálnej marži a zisku predajcu.

Základom provízií je druh tovaru a aktuálna cena na burze. Drahé kovy sú veľmi nestálym tovarom, a tak sa cena mení niekedy aj každý deň, dokonca hodinu. Preto je aj provízia pohyblivá. Samozrejme je ošetrená tak, že sa inzerent stále delí o zisk percentuálne, aby sa dosiahla čo najvyššia transparentnosť.

Takisto je nákup veľmi rýchly proces. Musí sa mu venovať predajca osobne, aby dosiahol pre zákazníka reálnu, konkurencie schopnú a hlavne aktuálnu cenu. Preto sa objednávky dajú realizovať len v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00. Viac informácií nájdete na www.zlatestriebro.sk.

Odmeňovanie:

Zlaté odliatky: 0,20 – 1,25 %
Zlaté mince: 0,625 – 0,9 %

Strieborné odliatky: 1 – 2,39 %
Strieborné mince:  2,12 – 2,65 %

Platinové odliatky: 1,45 %

Brilianty: 4,35 – 5,43 %

Zlaté retiazky: 3,41 %

 

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby. Štandardne to je 21-28 dní od objednávky.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň ZlatéStriebro.sk
4.5 z 2
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Štefan Polgári

Latest posts by Štefan Polgári (see all)