Kampaň ZelenýŽivot.sk

Kampaň ZelenýŽivot.sk

V spolupráci s e-shopom ZelenýŽivot.sk sme pre publisherov siete .dognet pripravili exkluzívnu kampaň “ZelenýŽivot.sk“. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Máte záujem o „živé fotky“ produktov? Stačí si pozrieť náš priečinok, kde ich zhromažďujeme

Podmienky kampane:

  • pre kampaň nie je možné používať priame PPC reklamy
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie

Odmeňovanie: 

  • 25 % z objednávky

O inzerentovi:

Internetový obchod Zelený život ponúka riešenia vašich problémov a zlepšenie života na prírodnej zdravej báze. Eshop sa zaoberá predajom prírodných produktov, ktoré sú určené na detoxikáciu, odkyslenie, imunitu, energiu či vitalitu.

Pre publisherov sme pripravili 59 statických bannerov a 3 PR články.

Máte záujem o „živé fotky“ produktov? Stačí si pozrieť náš priečinok, kde ich zhromažďujeme.

 

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca 30 kalendárnych dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň ZelenýŽivot.sk
4.8 z 4

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?