Kampaň Willsoor.hu

Kampaň Willsoor.hu

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Willsoor.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Willsoor.hu”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Značka Willsoor sa snaží svojim zákazníkom ponúknuť celý rad doplnkových výrobkov v tej najvyššej kvalite. V našom e-shope tak nájdete svetre z kvalitných priadzí s prímesou angory, kašmíru alebo vlny, širokú škálu kravát, motýlikov a ďalšieho doplnkového tovaru.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Willsoor.sk. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Pre získanie kampane sa prihláste do maďarského Dognetu. Nie ste registrovaný?
Alebo chcete viac informácií o Dognet HU?

PRIHLÁSIŤ SA

Kampaň Willsoor.hu
Páčil sa ti článok?

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?