Kampaň Trikator.sk

Kampaň Trikator.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Trikator.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Trikator.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

O Trikator.sk

Sme partia mladých ľudí, nadšene sa venujúci vymýšľaniu nových originálnych tričiek a produktov. Naša práca nás naozaj baví a našim cieľom je to, aby bavila aj vás a bolo vás vidieť v našich tričkách na uliciach 🙂 Ak Vás zaujíma čo práve chystáme a chcete nás mať pravidelne na stene, sledujte naše stránky na Facebooku

  • Konverzný pomer eshopu je nad 1,59% a priemerná výška objednávky 16,7€
  • Eshop vybavuje mesačne stovky objednávok
  • K dispozícii sú bannery a XML feed

Podmienky kampane

  • pre kampaň nie je možné používať priame PPC reklamy a používať značkové slová pri cielení PPC reklamy (Trikator a pod.)
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Nápady pre využitie kampane:

  • Ideálna kampaň pre segment módy, blogy a fun projekty. Stačí odporučiť produkt, odkázať na konkrétnu podstránku a konverzie budú veľmi vysoké.
  • Inzerent má široké portfólio
  • Eshop má stále akcie a výpredaje, ktoré sa dajú komunikovať na návštevníkov.
  • Odporúčame tiež microsite a cielené SEO články na konkrétne značky. Môžete ľahko odchytávať organický traffic z Google.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Trikator.sk
5 z 2

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?