Kampaň TPD.sk

Kampaň TPD.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 5%

V spolupráci s Euronics TPD  sme pre publisherov siete .dognet pripravili exkluzívnu kampaň “TPD.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

TPD.sk je popredným predajcom elektroniky na Slovensku. Má niekoľko kamenných predajní po celom Slovensku a výborne spracovaný eshop. Viac na TPD.sk

Konverzný pomer eshopu je 1,22% a priemerná výška objednávky 211,30€ s DPH.

K dispozícii sú bannery a reklamná lišta.

Podmienky kampane

  • pre kampaň nie je možné používať priame PPC reklamy.  Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou TPD vrátane preklepov. To platí aj pre registráciu domén.
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
Kupóny:
  • k dispozícii je 2% zľavový kupón, no pri sprístupnení musíme preradiť publishera do skupiny s províziou vo výške 3%
  • používanie kupónu je povolené len publisherom, ktorí sú preradení do nižšej províznej skupiny!

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň TPD.sk
4.8 z 5

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?