Kampaň Tehotenskétesty.sk

Kampaň Tehotenskétesty.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

V spolupráci s Tehotenskétesty.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Tehotenskétesty.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

V portfóliu inzerenta TehotenskéTesty.sk nájdete:

  • Tehotenské testy Woman secret „BABY“ sú určené k rýchlemu a spoľahlivému zisteniu včasného tehotenstva.
  • Ovulačné testy sú dobrým pomocníkom pre páry, ktoré sa pokúšajú otehotnieť. Pomocou týchto testov môžete určiť s 99,5% presnosťou vaše najplodnejšie dni v mesiaci.
  • Chceli by ste rýchlo vedieť pohlavie Vášho dieťatka? Je tu pre Vás nový, jednokrokový test na určenie pohlavia dieťaťa Woman secret „Girl or Boy“.

K dispozícii sú bannery a zľavový kupón na 15% zľavu (nájdete v administrácii)

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, taktiež je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Tehotenskétesty. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.
  • Je zakázané propagovať popri produktoch z tejto kampane produkty konkurenčnej spoločnosti Clearskin II (teda testy Rapi clear a Top Test)

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Tehotenskétesty.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?