Kampaň Spartoo.sk

Kampaň Spartoo.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci so Spartoo.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Spartoo.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kde publisher dostáva percento z predaja. Z odmeňovania sú vyradené produkty, ktoré Spartoo.sk ponúka od externých predajcov. Tento tovar je označený ako „Partnerský produkt“.

Spartoo.com je európskym lídrom v predaji značkovej obuvi na internete. Ponúkame široký sortiment módnych výrobkov, od topánok, oblečenia až po módne doplnky. Náš katalóg obsahuje 3500 značiek a 300 000 modelov. Zákazníkom poskytujeme dodanie a návrat tovaru bezplatne.

 

K dispozícii máte bannery, krátkodobé kupóny v administrácii a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC Adwords je zakázaná. Reklama na Facebooku je povolená. Kľúčové slovo „Spartoo“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade mailingu, pred jeho odoslaním, ho treba poslať na schválenie
  • Nie je možné používať slová reprezentujúce značky v názve domén

Technické fungovanie

  • všetky odkazy sa zaznamenávajú cez redirect. Nesmerujte traffic priamo na Spartoo.sk ale použite klasický textový odkaz v administrácii
  • návod, ako upraviť odkaz aby smeroval na konkrétny produkt, nájdete v článku Úprava affiliate adries

Schvaľovací proces

Kontrola uskutočnených predajov prebieha pravidelne každý mesiac, avšak budeme sa snažiť o skrátenie času medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Želáme si, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces. Zdôrazňujeme, že slovenská legislatíva umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Spartoo.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?