Kampaň Shooos.sk

Kampaň Shooos.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci so shooos.sk sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “Shooos.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

 

K dispozícii sú bannery, kupón na 10% zľavu aj XML feed.

Podmienky kampane

  • pre kampaň nie je možné používať priame PPC reklamy. Ako vždy, je zakázané cieliť na brandový názov inzerenta – Shooos.sk, vrátane preklepov
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén
Iné údaje:
  • Conversion rate: 0,6 %
  • Priemerná výška objednávky: 70 €+
Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby. Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.
Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Shooos.sk
4 z 3

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?