V spolupráci so shooos.sk sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “Shooos.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Odmeňovanie

  • 10 % z celej objednávky

Pre publisherov sme pripravili 45 statických bannerov.

Iné údaje:
  • Conversion rate: 0,6 %
  • Priemerná výška objednávky: 70 €+
  • XML: http://www.shooos.sk/media/xmlFeedExport/shopalike/ShopaLike.xml
  • Nie je možné používať priame PPC reklamy. Pri cielení PPC reklamy na landing page je zakázané používať značkové slová.
Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby. Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.
Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Shooos
4 z 3
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Štefan Polgári

Latest posts by Štefan Polgári (see all)