Kampaň SHIM.cz

Kampaň SHIM.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s SHIM.CZ sme pre vás pripravili kampaň, kde si každá žena nájde šaty na akúkoľvek príležitosť 🙂

E-shop SHIM.cz je na trhu od roku 2014. Orientujeme se převážně na dámské šaty a oblečení a to všech typů, společenské, plesové, párty, casual, letní, dlouhé, krátké, atd. Doplňkově se také zabýváme prodejem dalšího zboží (kabelky, plavky džíny, kabáty, bundy, kosmetika, atd.) Zákazníci v našem sortimentu naleznou zboží v různých cenových hladinách a proto dokážeme oslovit velkou část návštěvníků e-shopu. Zákazníkům poskytujeme téměř po celý rok dopravu zdarma za nákup nad 1000,- Kč, což se kladně odráží v jejich rozhodování nakoupit. Veškeré zboží, které máme skladem odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne a objednávky přijaté v pracovních dnech do 12:00 hodin odesíláme ten samý den. V minulých letech se nám vždy podařilo zvýšit roční obrat o více než 100%.

K dispozícii bannery a XML feed na vyžiadanie priamo od inzerenta (píšte na simunek@shim.cz)

Podmienky kampane

  • pre kampaň je možné používať priame PPC reklamy. Je zakázané používať značkové slová (Shim vrátane preklepov) pri cielení PPC reklamy
  • mailing je povolený
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň SHIM.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?