Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s SHIM.CZ sme pre vás pripravili kampaň, kde si každá žena nájde šaty na akúkoľvek príležitosť 🙂

E-shop SHIM.cz je na trhu od roku 2014. Orientujeme se převážně na dámské šaty a oblečení a to všech typů, společenské, plesové, párty, casual, letní, dlouhé, krátké, atd. Doplňkově se také zabýváme prodejem dalšího zboží (kabelky, plavky džíny, kabáty, bundy, kosmetika, atd.) Zákazníci v našem sortimentu naleznou zboží v různých cenových hladinách a proto dokážeme oslovit velkou část návštěvníků e-shopu. Zákazníkům poskytujeme téměř po celý rok dopravu zdarma za nákup nad 1000,- Kč, což se kladně odráží v jejich rozhodování nakoupit. Veškeré zboží, které máme skladem odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne a objednávky přijaté v pracovních dnech do 12:00 hodin odesíláme ten samý den. V minulých letech se nám vždy podařilo zvýšit roční obrat o více než 100%.

K dispozícii bannery a XML feed na vyžiadanie priamo od inzerenta (píšte na simunek@shim.cz)

Podmienky kampane

  • pre kampaň je možné používať priame PPC reklamy. Je zakázané používať značkové slová (Shim vrátane preklepov) pri cielení PPC reklamy
  • mailing je povolený
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.