Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25€ / sale (v období od 3.10. do 30.11.2016 je znížená provízia na 12,50€ / sale z dôvodu akciovej ceny služby)

V spolupráci s RodinnýLekár.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “RodinnýLekár.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva províziu za predaj.

Služba RodinnýLekár.sk poskytuje konzultácie zdravotného stavu pre Vás a Vašich blízkych kedykoľvek 24 hodín 7 dní v týždni cez telefón aj skype. Z dispozícií sú lekári s rôznymi špecializáciami.

 

Podmienky kampane

  • Priama PPC Adwords kampaň je povolená, no ako vždy je zakázané používať brandové kľúčové slová spojené so značkou RodinnýLekár. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Nápady pre využitie kampane:

  • Ideálna kampaň pre blogy a landing page o zdraví.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade služieb objednaných cez internet treba rátať so zákonnou lehotou na odstúpenie.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň RodinnýLekár.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.