Kampaň Ringit.cz

Kampaň Ringit.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

Predstavujeme vám novú módnu kampaň Ringit.cz. V ponuke máme aj SK verziu tejto módnej kampane 😉

Ringit.cz je e-shop, který se specializuje na vše kolem módy. Módní trendy sledujeme ve dne v noci, a tak víme, co se nosí! Nabízíme širokou nabídku fashion oblečení, obuvi a doplňků. Obléknete se u nás do značek adidas, Nike, Converse, Puma, O’Neill, Bench, New Balance, Nectar, Styx a další.

Pravidelně doplňujeme nabídku o nejnovější kolekce přímo z módního mola. Kvalita je pro nás důležitá, proto věřte, že se obléknete do toho nejlepšího.

  • doprava zdarma nad 80€
  • garance 100% kvality produktů
  • 21 dní na výměnu či vrácení zboží
  • široká kolekce značkového fashion oblečení a obuvi
  • skladem více jako 3500 druhů zboží

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama Adwords PPC kampaň je zakázaná. Facebook reklamy sú povolené. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Ringit. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Ringit.cz
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?