Kampaň Rimmoo.sk

Kampaň Rimmoo.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

Predstavujeme vám novú kampaň Rimmoo.sk, ktorá vás posadí. Doslova 🙂

Značka rimmoo® vznikla v roku 2009, keď sme zistili, že oddychovanie nie je len o šálke čiernej kávy alebo o strhujúcom deji dobrej knihy, ale predovšetkým o pohodlnom sedení. To nás viedlo k výrobe nášho prvého tvarovaného Rimo Vaku. A keďže ohlas a referencie boli hneď výborné a zážitok zo sedenia tak úžasný, rozhodli sme sa navrhovať a následne vyrábať sedacie vaky aj pre Vás.

Priblížili sme obyčajné polystyrénové sedacie vaky ku klasickým kreslám do takej miery, že sú vhodné aj do detskej izby, obývačky, zimnej záhrady či na terasu. Jediným a zásadným rozdielom tu zostáva len polystyrénová náplň. Už po krátkom sedení však zistíte, že tento rozdiel je v prospech sedacích kresiel rimmoo®.

team rimmoo®

 

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Rimmoo. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Rimmoo.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?