Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

Prinášame vám novú kampaň Reduxs.sk, ktorá je dostupná aj v českej verzii. ReduXs je kvalitný výživový doplnok na podporu redukcie hmotnosti, udržanie ideálnej váhy a perfektného života.

Máte problém schudnúť? Máme riešenie…
…ako chudnúť bez jo-jo efektu. Netrápte sa už viac s prebytočnými kilami a chudnite pohodlne a zdravo bez námahy.

Pomáhame ľuďom chudnúť. ReduXs je vhodný takmer pre všetkých ľudí ktorí trpia nadváhou alebo si chcú udržiavať svoju ideálnu postavu a cítiť sa fajn. Je to jeden z mála funkčných výrobkov. Prečo? Vďaka tomu že má jedinečné zloženie zo 14 bylinných extraktov vám pomáha a udržuje vás vo forme. Je neporovnateľný s ostatnými jedno-dvojzložkovými výživovými doplnkami na redukciu hmotnosti. Vaše zaručené chudnutie a viditeľné zmenšenie objemu (v páse a bokoch) môžete mať už za 39€ do 1 mesiaca, čo je 0,65 € / deň – bezkonkurenčná cena a funkčnosť. Chcete zmenu životného štýlu, zvýšenie sebavedomia, pocit uznania, lichôtky vo Vašom okolí a to aby ste žiarili a ľudia Vás milovali – tak neváhajte! Je to registrovaný výrobok v EU, USA ale aj na RUVZ SR. Pozor kupujete certifikovaný výrobok vyvinutý podľa najprísnejších kritérií!

Pri kúpe 2ks 10 % zľava, pri kúpe 3 ks 20% zľava a poštovné a balné zadarmo!

K dispozícii sú bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Reduxs. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.