Kampaň Reduxs.sk

Kampaň Reduxs.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

Prinášame vám novú kampaň Reduxs.sk, ktorá je dostupná aj v českej verzii. ReduXs je kvalitný výživový doplnok na podporu redukcie hmotnosti, udržanie ideálnej váhy a perfektného života.

Máte problém schudnúť? Máme riešenie…
…ako chudnúť bez jo-jo efektu. Netrápte sa už viac s prebytočnými kilami a chudnite pohodlne a zdravo bez námahy.

Pomáhame ľuďom chudnúť. ReduXs je vhodný takmer pre všetkých ľudí ktorí trpia nadváhou alebo si chcú udržiavať svoju ideálnu postavu a cítiť sa fajn. Je to jeden z mála funkčných výrobkov. Prečo? Vďaka tomu že má jedinečné zloženie zo 14 bylinných extraktov vám pomáha a udržuje vás vo forme. Je neporovnateľný s ostatnými jedno-dvojzložkovými výživovými doplnkami na redukciu hmotnosti. Vaše zaručené chudnutie a viditeľné zmenšenie objemu (v páse a bokoch) môžete mať už za 39€ do 1 mesiaca, čo je 0,65 € / deň – bezkonkurenčná cena a funkčnosť. Chcete zmenu životného štýlu, zvýšenie sebavedomia, pocit uznania, lichôtky vo Vašom okolí a to aby ste žiarili a ľudia Vás milovali – tak neváhajte! Je to registrovaný výrobok v EU, USA ale aj na RUVZ SR. Pozor kupujete certifikovaný výrobok vyvinutý podľa najprísnejších kritérií!

Pri kúpe 2ks 10 % zľava, pri kúpe 3 ks 20% zľava a poštovné a balné zadarmo!

K dispozícii sú bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Reduxs. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Reduxs.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?