Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

Internetový obchod s produkty pro zdraví Prozdravi.cz je největším internetovým obchodem s doplňky stravy, přírodní kosmetikou, zdravotními přístroji a zdravou výživou v České republice. Zákazníkům prozdravi.cz jsme doručili již více než 950 000 zásilek.

Kvalita internetového obchodu prozdravi.cz ověřena 33140 hodnoceními našich zákazníků.

16 320 položek produktů pro zdraví, přírodní kosmetiky a dalších produktů pro zdraví a krásu za velice příznivé ceny, s nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb. Poradny lékařů a výživových poradkyň zdarma. Klademe maximální důraz na spokojenost našich zákazníků!

Proč nakupovat produkty pro zdraví u nás:

K dispozícii sú bannery a XML feed na vyžiadanie. Stačí nás kontaktovať 😉

Podmienky kampane

  • pre kampaň nie je možné používať priame PPC reklamy. Podmienky k nepriamej PPC:
    • a) Partner nesmí inzerovat v PPC systémech na klíčová slova obsahující brandy e-shopů společnosti Vivantis, a. s. (např. „Slevove kody Vivantis“ / „Sperky.cz slevovy kod“ apod.)
    • b) Partner musí všechny brandy společnosti Vivantis, a. s. vložit do všech svých PPC kampaní jako vylučující klíčová slova.
    • c) Partner nikdy nesmí zmínit brandy společnosti Vivantis, a. s. v PPC inzerátu.
    • d) Partner nesmí v PPC kampaních odkazovat přímo na e-shopy společnosti Vivantis, a. s.
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.