Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

V spolupráci s Primulus.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Primulus.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

PRIMULUS je doplněk stravy považovaný za „Multivitamín moderního muže„. Jedná se o jedinečný mix vitamínů a minerálů (nejen) na přirozenou podporu tvorby testosteronu u můžu. Produkt obsahuje jedny z nejdůležitějších látek pro muže, jako je vitamín D, hořčík, zinek, vitamín C, vitamín B6 a selen. Dále je složení obohaceno o extrakty z pískavice řeckého sena a kotvičníku zemního. Všechny uvedené složky jsou zastoupeny v optimálním množství pro požadovaný efekt.

o PRIMULUS je vyráběn v České republice, splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a je také laboratorně testován. Výroba podléhá přísným kritériím a jsou při ní používány nejmodernější technologie.

 

K dispozícii sú bannery a kupón na 10% zľavu v administrácii.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, taktiež je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Primulus. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je na schválenie

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.