Kampaň Primulus.sk

Kampaň Primulus.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

V spolupráci s Primulus.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Primulus.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

PRIMULUS je doplněk stravy považovaný za „Multivitamín moderního muže„. Jedná se o jedinečný mix vitamínů a minerálů (nejen) na přirozenou podporu tvorby testosteronu u můžu. Produkt obsahuje jedny z nejdůležitějších látek pro muže, jako je vitamín D, hořčík, zinek, vitamín C, vitamín B6 a selen. Dále je složení obohaceno o extrakty z pískavice řeckého sena a kotvičníku zemního. Všechny uvedené složky jsou zastoupeny v optimálním množství pro požadovaný efekt.

o PRIMULUS je vyráběn v České republice, splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a je také laboratorně testován. Výroba podléhá přísným kritériím a jsou při ní používány nejmodernější technologie.

 

K dispozícii sú bannery a kupón na 10% zľavu v administrácii.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, taktiež je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Primulus. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je na schválenie

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Primulus.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?