Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 8%

Kampaň Plutvy.sk vám prináša možnosť osloviť na svojich stránkach plavcov, šnorchlistov, dovolenkárov, milovníkov hĺbok freediverov, lovcov rýb spearfisherov a v zime otužilcov a zimných plavcov.

Naše produkty sa skvele dopĺňajú s ponukou cestovných kancelárii, zdravého životného štýlu, športovej výživy a chudnutia. Nakupujú u nás mamičky, dovolenkári, rekreační aj vrcholoví športovci.

Naša kampaň je vhodná najmä pre weby so zameraním na cestovanie, aktívny životný štýl, dovolenku, relax, šport a dobrodružstvo.

Okrem bežných bannerov vám ponúkame úpravy na mieru.
Ak máte otázky, neváhajte nám napísať, alebo zavolať. Určite vám radi pomôžeme.

 

K dispozícii bannery a XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Plutvy. To platí aj pre registráciu domén
  • mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.