Kampaň Plutvy.sk

Kampaň Plutvy.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 8%

Kampaň Plutvy.sk vám prináša možnosť osloviť na svojich stránkach plavcov, šnorchlistov, dovolenkárov, milovníkov hĺbok freediverov, lovcov rýb spearfisherov a v zime otužilcov a zimných plavcov.

Naše produkty sa skvele dopĺňajú s ponukou cestovných kancelárii, zdravého životného štýlu, športovej výživy a chudnutia. Nakupujú u nás mamičky, dovolenkári, rekreační aj vrcholoví športovci.

Naša kampaň je vhodná najmä pre weby so zameraním na cestovanie, aktívny životný štýl, dovolenku, relax, šport a dobrodružstvo.

Okrem bežných bannerov vám ponúkame úpravy na mieru.
Ak máte otázky, neváhajte nám napísať, alebo zavolať. Určite vám radi pomôžeme.

 

K dispozícii bannery, XML feed na vyžiadanie a aj bannerový konfigurátor BANEA.

Podmienky kampane

  • priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Plutvy. To platí aj pre registráciu domén
  • mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Plutvy.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?