Kampaň Onlia.sk

Kampaň Onlia.sk

Odmeňovanie: CPL

Výška odmeny: 5€ / lead

V spolupráci s Onlia.sk  sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Onlia.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva odmenu za vyplnený lead (odovzdaný kontakt) pri výpočte PZP poistenia. Schválený lead je taký, kde zákazník vyplnil reálny email aj telefónne číslo. Tie sa zadávajú pri prvom kroku online formulára.

Onlia prináša jednoduché a férové poistenie auta. Už viac neplatíte za niečo, čo nepotrebujete. Vyberiete si len to, čo naozaj chcete a za cenu, ktorá vám vyhovuje. Platíte dokonca aj mesačne. Neviažete sa, jednoducho si uzatvoríte poistenie na tak dlho, ako potrebujete. Skúste, ako rýchlo a pohodlne si poistíte auto na www.onlia.sk.

K dispozícii bannery.

Podmienky kampane

  • priama PPC kampaň je zakázaná
  • emailing je zakázaný
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. Schválený lead je lead, kde zákazník vyplnil reálny email aj telefónne číslo. Tie sa zadávajú pri prvom kroku online formulára

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Onlia.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?