Kampaň nu3tion.cz

Kampaň nu3tion.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s nu3tion.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “nu3tion.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

nu3tion.cz je výrobcem a prodejcem kvalitní sportovní výživy bez zbytečné chemie a éček. Produkty sami vyrábíme a tak máme kontrolu nad jejich kvalitou a zároveň je můžeme nabídnout za dostupné ceny. Objednat lze pouze zboží, které máme skladem, díky čemuž jsou objednávky doručovány zpravidla již na následující pracovní den.

Trh se sportovní výživou má v současné době víc dodavatelů než kdykoli předtím. nu3tion.cz si zakládá na 100% transparentnosti a srozumitelnosti. U nás nenajdete žádné levné náhražky. Nenavyšujeme hladinu bílkovin přidáním levných aminokyselin. Co najdete, je cenově výhodná sportovní výživa té nejvyšší kvality.

K dispozícií je sada bannerov a XML feed.

Top 10 produktov

 1. Srvátkový protein
 2. NeoFlavour príchuťové tablety
 3. NeoFlavour práškové ochucovadlo
 4. Shaker
 5. Srvátkový protein WPC80 instant
 6. Odmerka Nu3tion
 7. BCAA aminokyseliny instant
 8. L-Glutamín
 9. Sójový protein Izolat 90
 10. Kreatín Monohydrát

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je zakázaná, nepriama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou nu3tion. To platí aj pre registráciu domén.
 • Mailing je zakázaný.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň nu3tion.cz
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?