Kampaň nu3tion.cz

Kampaň nu3tion.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s nu3tion.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “nu3tion.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

nu3tion.cz je výrobcem a prodejcem kvalitní sportovní výživy bez zbytečné chemie a éček. Produkty sami vyrábíme a tak máme kontrolu nad jejich kvalitou a zároveň je můžeme nabídnout za dostupné ceny. Objednat lze pouze zboží, které máme skladem, díky čemuž jsou objednávky doručovány zpravidla již na následující pracovní den.

Trh se sportovní výživou má v současné době víc dodavatelů než kdykoli předtím. nu3tion.cz si zakládá na 100% transparentnosti a srozumitelnosti. U nás nenajdete žádné levné náhražky. Nenavyšujeme hladinu bílkovin přidáním levných aminokyselin. Co najdete, je cenově výhodná sportovní výživa té nejvyšší kvality.

K dispozícií je sada bannerov a XML feed.

Top 10 produktov

 1. https://www.nu3tion.cz/cfm-syrovatkovy-protein-wpc80
 2. https://www.nu3tion.cz/neoflavour-ochucujici-tablety
 3. https://www.nu3tion.cz/neoflavour-praskove-ochucovadlo
 4. https://www.nu3tion.cz/shaker-nu3tion
 5. https://www.nu3tion.cz/cfm-syrovatkovy-protein-wpc80-instant
 6. https://www.nu3tion.cz/odmerka-nu3tion
 7. https://www.nu3tion.cz/bcaa-aminokyseliny-instant
 8. https://www.nu3tion.cz/l-glutamin
 9. https://www.nu3tion.cz/sojovy-protein-izolat-90
 10. https://www.nu3tion.cz/kreatin-monohydrat

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je zakázaná, nepriama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou nu3tion. To platí aj pre registráciu domén.
 • Mailing je zakázaný.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň nu3tion.cz
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?