Kampaň nu3tion.com

Kampaň nu3tion.com

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s nu3tion.com sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “nu3tion.com”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

nu3tion.com je slovenským výrobcom a predajcom kvalitnej športovej výživy bez zbytočnej chémie a éčiek. Produkty sami vyrábame a tak máme kontrolu nad ich kvalitou a zároveň ich môžeme ponúknuť za dostupné ceny. Objednať sa dá len tovar máme skladom, vďaka čomu sú objednávky doručované spravidla už na nasledujúci pracovný deň. V roku 2015 sme sa stali finalistom v cene kvality Shop Roku.

K dispozícií je sada bannerov a XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je zakázaná, nepriama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou nu3tion. To platí aj pre registráciu domén.
 • Mailing je zakázaný.

Top 10 produktov

 1. Srvátkový protein
 2. NeoFlavour príchuťové tablety
 3. NeoFlavour práškové ochucovadlo
 4. Shaker
 5. BCAA aminokyseliny instant
 6. Kreatín monohydrát
 7. Vitamín C
 8. Srvátkový protein WPC80 instant
 9. L-Glutamín
 10. L-Carnitine pure

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň nu3tion.com
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?