Kampaň NessiSport.cz

Kampaň NessiSport.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

V spolupráci s NessiSport.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “NessiSport.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Nessi je běžecká značka, kterou tvoří a šijí běžci pro běžce. Použití je však široké a klidně na jakýkoliv sport. Odlišují nás barvy a vzory, které jinde nenajdete a také kvalita materiálu a zpracování. Důležitým faktem jsou také detaily, které pilujeme a testujeme právě s běžci a proto jako jediní máme v mikině průstřihy na sporttester, přilnavé kapuce k hlavě, materiály s rychlým odvodem a s rychlým prosycháním, dopracované střihy legín, které sednou a nikde netlačí a neotírají. Nedochází tak k zapaření pokožky.

 

K dispozícii bannery, kupón v administrácii a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Nessisport“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň NessiSport.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?