Kampaň Najlepšiamoda.sk

Kampaň Najlepšiamoda.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

V spolupráci s Najlepšiamoda.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Najlepsiamoda.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Spoločnosť Najlepšia móda, s.r.o. bola založená v roku 2014 s hlavnou víziou ponúkať zákazníkom kvalitné značkové oblečenie za prijateľné ceny. Jedinečnosť produktového portfólia spoločnosti spočíva najmä v unikátnom, modernom dizajne a strihoch oblečenia. Ďalším dôležitým kritériom, ktorému spoločnosť dáva vysoký význam je rozsiahlosť, resp. kvantita ponúkaných produktov. Spoločnosť prináša široký výber viac ako 2300 modelov oblečenia, ktoré dokážu uspokojiť rôznorodé požiadavky a dopyt zákazníkov.

Oblečenie je zákazníkom expedované čo najrýchlejšie, či už sú produkty dostupné skladom alebo na objednávku. Spoločnosť si mimoriadne cení každého svojho zákazníka, preto má vybudovaný vernostný systém a rôzne ďalšie odmeňovacie formy. Každý zákazník má možnosť zapojiť sa do výhodného vernostného systému spoločnosti. Pre najvernejších zákazníkov má spoločnosť vytvorený VIP Klub, v ktorom zákazníci získavajú fixné zľavy pre všetky nákupy. Pre nových zákazníkov sú dostupné zľavové kupóny na prvý nákup.

Spoločnosť má vybudované veľmi dobré meno o čom svedčí získanie a dlhodobé udržiavanie certifikátu Overené zákazníkmi od spoločnosti Heureka Shopping s.r.o.

K dispozícii bannery, kupón na 6% zľavu v administrácii a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Najlepsiamoda“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Najlepšiamoda.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?