Kampaň Nafigatecosmetics.cz

Kampaň Nafigatecosmetics.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Nafigatecosmetics.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Nafigatecosmetics.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Jsme česká společnost a od roku 2015 se věnujeme vývoji a výrobě kosmetických přípravků pro boj s vráskami a projevy stárnutí pleti. Specializujeme se na vývoj produktů s kyselinou hyaluronovou, kterou můžete najít ve všech našich produktech. Zakládáme si na využití nejčistších ingrediencí bez nadbytečných látek, a proto jsou naše produkty bez parfemace a parabenů. Díky vlastnímu výzkumu v oblasti nanotechnologií jsme mimo jiné vyvinuli patentovaný produkt Nano Eye Lift.

NAŠE HODNOTY

  • Vysoká kvalita – inspirujeme se přírodními látkami, jako třeba kyselinou hyaluronovou nebo výtažky z rostliny Bulbine frutescens.
  • Šetrnost k pleti i přírodě – všechny naše produkty jsou bez parfemace a parabenů a tedy vhodné i pro velmi citlivou pleť.
  • Neustálý vědecký výzkum – provádíme vlastní výzkumy, především v oblasti nanotechnologií. Na masku Nano Eye Lift jsme dokonce získali světový patent.
  • Vysoká úroveň peče o zákazníky – pohodlí našich zákazníků a jejich spokojenost je pro nás naprostá nutnost. Na zákaznické podpoře zodpovíme dotazy nejpozději do 24 hodin. Zboží odesíláme druhý den po přijetí objednávky.

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Nafigatecosmetics“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Nafigatecosmetics.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?