Kampaň Metalshop.sk

Kampaň Metalshop.sk

V spolupráci s Creactive.cz sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “Metalshop.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Odmeňovanie

  • 8% predaja do 31.03.2015 10%

Kupóny:

  • 10% zľava (neplatí pre zlacnené veci) 
  • kód nájdete v administrácií

Pre publisherov sme pripravili 10 statických rozmerov bannerov a XML feed. Pripravujeme aj textové odkazy a PR články.

Iné údaje:

Referencie publisherov ku kampani:

Zatiaľ stabilná kampaň. Bezproblémová.

Branislav, PPC špecialista

Spolupráca je super, trochu viazne komunikácia priamo s Metalshopom, pretože mám špeciálne požiadavky, ale inak bez problémov. Všetko funguje ako má, rozšíril som spoluprácu aj na ďalšie eshopy z ich portfólia.

Peter Sjekel, www.rocker.sk

S obchodem Metalshop spolupracuji již několik let (jak CZ tak SK). Mají výborný sortiment, přístup i podporu. S Metalshopem je výborná domluva.

OUBRECHT.com

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby. Štandardne to je 21-28 dní od objednávky.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní. do 31.03.2015 60 dní

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Metalshop.sk
5 z 2

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?