Kampaň Manstyle.cz

Kampaň Manstyle.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 14% (9% pre publisherov s kupónom)

V spolupráci s Manstyle.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Manstyle.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Máte rádi elegantní a stylové oblečení, díky kterému se za vámi otočí každá žena? Právě takové oblečení pro vás máme! Naši módní specialisté vybírají moderní a kvalitní oblečení, které reflektuje aktuální módní trendy ve světe. Pravý gentleman nakupuje na manSTYLE!

K dispozícii bannery, kupón, PR články a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Manstyle“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén
  • K dispozícii je kupón na zľavu na 5%. Získanie je však podmienené presunutím do nižšej províznej hladiny (9%). Používanie kupónu bez preradenia do nižšej províznej skupiny je vyslovene zakázané.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Manstyle.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?