Kampaň Magnet-3pagen.cz

Kampaň Magnet-3pagen.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 14% (pre cashbackové systémy a kupónové weby 9%, pre display 12%, pre emailing 14% a shopbots 14%)

V spolupráci s Magnet-3pagen.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Magnet-3pagen.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Magnet 3Pagen je zásilkový obchod s dlouholetou tradicí.

Najdete u nás širokou nabídku praktických a dekorativních produktů a šikovných vychytávek pro domov i zahradu. To vše za skvělé ceny. Zákazníci se k nám rádi vracejí především díky kvalitnímu a specifickému sortimentu zboží, které jinde neseženou. Nejčastěji pak chválí výborný zákaznický servis, rychlé dodání objednaných produktů a možnost vrácení zboží do 30 dní od nákupu. V Magnet 3Pagen neustále pracujeme na tom, abychom vyslyšeli všechna přání zákazníků a uspokojili jsme tak potřeby i těch nejnáročnějších z nich.

K dispozícii bannery, 5% zľavový kupón pre publisherov s províziou 9%, PR článok a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, je zakázané taktiež používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Magnet-3pagen. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je možný na základe povolenia od inzerenta.
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén
  • Pre pridanie sa do kampane kliknite na odkaz “Požiadať o pridanie” a čakajte na potvrdzujúci email.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Magnet-3pagen.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?