Kampaň Lepší.tv

Kampaň Lepší.tv

Odmeňovanie: CPL

Výška odmeny: 20€ za každú zrealizovanú objednávku

V spolupráci s Lepší.tv sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Lepší.tv”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

 

Zapomeňte na klasickou anténu nebo satelit, do módy nastupuje internetová televize! Samotné zapojení internetové televize je neuvěřitelně snadné. TV box se připojí k internetu a televizi a je vyhráno.

 

K dispozícii bannery aj PR článok.

Podmienky kampane

  • Priama PPC AdWords kampaň je zakázaná, ostatné PPC priame reklamy sú povolené. Ako vždy je zakázané cieliť na brand inzerenta vrátane preklepov.
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 14 dní

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Lepší.tv
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?