Kampaň LekarenTriVeze.sk

Kampaň LekarenTriVeze.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 9%

V spolupráci s LekarenTriVeze.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “LekarenTriVeze.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

V e-lekárni lekarentriveze.sk sa snažíme byť v prvom rade ľudskí a pomôcť našim pacientom najlepšie ako vieme. Okrem liekov máme pre vás pripravené dobre mienené rady lekárnika a vždy aktuálne akcie.

V sortimente ponúkame viac ako 10 000 prípravkov na starostlivosť o zdravie pre všetkých. Malých, veľkých, starých, chorých, zdravých, diabetikov, celiatikov, športovcov, vegánov, zástancov homeopatie, bioštýlu, zdravého životného štýlu a iných.  Záleží nám na vašom zdraví.

K dispozícii bannery aj XML feed.

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Lekaren Tri Veze“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
 • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
 • Nie je možné používať značkové slova v názve domén
Najpredávanejšie značky
 1. La roche posay
 2. Vichy
 3. Eucerin

Najpredávanejšie kategórie

 1. https://www.lekarentriveze.sk/r0802/matka-a-dieta/vyzivove-doplnky-pre-deti/
 2. https://www.lekarentriveze.sk/r0302/kozmetika/starostlivost-o-tvar-a-plet/
 3. https://www.lekarentriveze.sk/r0301/kozmetika/starostlivost-o-vlasy/
 4. https://www.lekarentriveze.sk/r07/vitaminy-a-mineraly/
 5. https://www.lekarentriveze.sk/r10/zdravotnicke-pomocky/

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň LekarenTriVeze.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?