Kampaň Learn2code.sk

Kampaň Learn2code.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 20% na online kurzy a 10% na prezenčné kurzy

V Learn2Code učíme ľudí designovať a programovať moderné webstránky a mobilné aplikácie. Naše kurzy organizujeme prezenčnou formou v mestách Bratislava, Žilina, Banská Bystrica a Košice a tiež online formou, čiže kurzov sa môže zúčastniť ktokoľvek bez ohľadu na lokalitu, v ktorej býva. Pri našich online a prezenčných kurzoch zaručene nikto nezaspí, všetky kurzy sú akreditované a vyučované top odborníkmi z praxe. Pri online kurzoch ponúkame najväčší vzdelávací obsah na Slovensku a každý mesiac pribúdajú nové a zaujímavé kurzy. Našu online vzdelávaciu aplikáciu využívajú na dennej báze tisícky spokojných študentov.

Podmienky kampane

  • priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Learn2Code. To platí aj pre registráciu domén
  • mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Learn2code.sk
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?