Kampaň Krasa.cz

Kampaň Krasa.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

Internetový obchod s produkty pro krásu krasa.cz je největším internetovým obchodem s kosmetickými přípravky a přístroji v České republice.

Zákazníkům krasa.cz jsme doručili již více než 536 700 zásilek. V letech 2013 a 2012 jsme se stali finalistou soutěže Shop roku v kategorii Cena kvality – Krása a zdraví. V roce 2015 jsme se stali vítězem v kategorii Kosmetika v anketě Shop roku. V minulých letech jsme se opakovaně umístili mezi finalisty. Tisíce položek kosmetiky, parfumerie a dalších produktů pro krásu a zdraví za velice příznivé ceny, s nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb. Poradny lékařů a kosmetiček zdarma. Klademe maximální důraz na spokojenost našich zákazníků!

Proč nakupovat kosmetiku u nás:

 • nabízíme nejširší sortiment – 12 267 položek
 • denně aktualizovaná nabídka, horké novinky a dárkové sady
 • pravidelné výhodné cenové a dárkové akce
 • prodáváme pouze originální značkové zboží s garancí kvality
 • značnou část zboží máme skladem
 • objednávku je možné si vyzvednout na výdejně s prodejnou v Praze, nebo na výdejně v Chrudimi
 • ke každé objednávce od nás obdržíte kupón na slevu na nákup v našich internetových obchodech
 • během 1 roku od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání dúvodu kdykoliv vrátit

K dispozícii sú bannery a XML feed na vyžiadanie. Stačí nás kontaktovať 😉

Podmienky kampane

 • pre kampaň nie je možné používať priame PPC reklamy. Podmienky k nepriamej PPC:
  • a) Partner nesmí inzerovat v PPC systémech na klíčová slova obsahující brandy e-shopů společnosti Vivantis, a. s. (např. „Slevove kody Vivantis“ / „Sperky.cz slevovy kod“ apod.)
  • b) Partner musí všechny brandy společnosti Vivantis, a. s. vložit do všech svých PPC kampaní jako vylučující klíčová slova.
  • c) Partner nikdy nesmí zmínit brandy společnosti Vivantis, a. s. v PPC inzerátu.
  • d) Partner nesmí v PPC kampaních odkazovat přímo na e-shopy společnosti Vivantis, a. s.
 • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Krasa.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?