Kampaň Kondomshop.sk

Kampaň Kondomshop.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 20%

V spolupráci s Kondomshop.sk  sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Kondomshop.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

 

Kondomshop na trhu pôsobí pod svojim brandom od roku 2009. Od roku 2011 vyhráva každý rok ocenenie zákazníkov Shop Roku v kategórii Erotika, Sexshop za najvyššiu kvalitu a zákaznícku skúsenosť s overeným nákupom.

Kondomshop sa stal najväčším a najúspešnejším distribútorom nielen luxusných, ale aj malých rodinných značiek kondómov na Slovensku a svoje pobočky rozšíril do ďalších štyroch štátov Európy, vrátane susedného Česka a Poľska.

Koncom roka 2016 začal Kondomshop rozširovať svoje predajné portfólio o erotický tovar a otvoril sekciu Sexshop. V súčasnosti sú predajné siete aj distribútormi erotických produktov tých svetovo najluxusnejších značiek známych po celom svete.

 

K dispozícii bannery aj XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná a ako vždy je zakázané cieliť na brand inzerenta vrátane preklepov.
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • nie je možné používať značkové slova v názve domén
  • pre vstup do kampane kliknite v administrácii v prehľade kampaní na „Požiadať o pridanie“ a napíšte, ako chcete kampaň použiť. Schvaľovanie si zabezpečuje inzerent samostatne, takže treba počkať na kontakt z ich strany.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Kondomshop.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?