Kampaň Kokiskashop.cz

Kampaň Kokiskashop.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 8%

V spolupráci s Kokiskashop.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Kokiskashop.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

V internetovém obchodním centru Kokiskashop.cz naleznete vše, co potřebujete pro svůj dům, zahradu a domácnost a také pestrou nabídku sportovního vybavení, hraček a dalších potřeb pro volný čas. Náš úspěch stojí především na 3 hlavních pilířích:

  1. Široký sortiment na jednom místě – téměř 5 000 produktů, z nichž 99% máme skladem
  2. Rychlé odeslání – v drtivé většině případů obdrží zákazník svoji objednávku do 1-2 pracovních dnů
  3. Nadstandardní péče o zákazníka – naše zákaznická linka je v provozu 7 dní v týdnu, od 8.30 do 22.30 hodin, a mnoho úsilí bylo věnováno našemu propracovanému systému reklamací

Staňte se naším affiliate partnerem a využijte příležitosti k zajímavým výdělkům!

 

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, kľúčové slovo „Kokiskashop“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén
  • Publisher nesmie pri propagácii používať zľavové kódy ani kupóny.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Kokiskashop.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?