Kampaň IT Academy

Kampaň IT Academy

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

Kurzy programovania, MS Office, SAP, tvorbu webových stránok, databáz či dokonca aj manažérske kurzy a mnoho ďalšieho nájdete v kampani IT Academy

IT Academy je akreditované vzdelávacie centrum, ktoré ťa naučí ako efektívne žiť v dnešnom svete informačných technológii.

K dispozícii sú bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou IT academy. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň IT Academy
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?