Kampaň iSexshop.sk

Kampaň iSexshop.sk

V spolupráci s iSexshop.sk  sme pre publisherov siete DOGNET pripravili exkluzívnu kampaň “iSexshop.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

OdmeňovanieCPS

Výška odmeny: 15%

Sexshop s ponukou viac ako 1 500 erotických pomôcok za skvelé ceny

Obľúbený sexshop so širokou ponukou erotických pomôcok. Diskrétne doručenie a možnosť osobného odberu v Bratislave. Rôznorodosť sortimentu erotických pomôcok a skvelé ceny. Pravidelne rozširujú sortiment o novinky zo sveta hračiek pre dospelých. Pri nákupe nad 40 Eur poštovné zadarmo. Viac na isexshop.sk

Konverzný pomer eshopu je až 3-5% (podľa sezóny) a priemerná výška objednávky 30.

Eshop vybavuje mesačne tisícky objednávok a má veľmi dobré recenzie na Heuréke, Pricemanii a aj Najnákup.sk

K dispozícii sú bannery. Zľavový kupón na 3% je dostupný v administrácii.

Priama PPC kampaň je možná, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou (vrátane odvodenín a preklepov)

XML feedy:

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň iSexshop.sk
4 z 4

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?