Kampaň Hračkárik.sk

Kampaň Hračkárik.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

Prinášame vám novú kampaň Hračkárik.sk, v ktorej nájdete širokú ponuku hračiek pre malých nezbedníkov.

Našu rodinnú firmu sme sa rozhodli založiť v roku 2015. Od začiatku pracujeme na tom, aby sme prinášali kvalitné hračky, pri ktorých nielen deti môžu stráviť hodiny zábavy. Pre najmenších ponúkame široký sortiment kvalitných a bezpečných drevených hračiek. Školáci u nás nájdu úžasné kreatívne, vedecké a náučné sady. Na svoje si určite prídu aj milovníci stredoveku, v tomto oddelení sme pre Vás vybrali nádherné kostýmy a kvalitné drevené kuše, meče, štíty.

Hlavné konkurenčné výhody:

  • drevené meče štíty: vyrobené v Nemecku z bukového dreva, (bežne sa na SK predávajú len plastové alebo z mäkkého dreva)
  • rodinná firma s malými deťmi (takmer každý druh hračky bol reálne odskúšaný deťmi – kvalita, obľúbenosť)
  • ceny sa snažíme mať medzi najnižšími na SK
  • prinášame hlavne produkty, ktoré na SK eshopy nemajú alebo len v obmedzenom množstve

K dispozícii sú bannery, XML feed a aj bannerový konfigurátor BANEA.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Hračkárik. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Hračkárik.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?