Kampaň HezkýNábytek.cz

Kampaň HezkýNábytek.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 6,5%

V spolupráci s HezkýNábytek.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili exkluzívnu kampaň “HezkýNábytek.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

Jsme největším internetovým obchodem s nábytkem a bytovým vybavením. Na trhu působíme od roku 2007, disponujeme vlastním 2000m2 skladem. Veškerý námi nabízené zboží dopravujeme pouze od oficiálních distributorů případně přímo od výrobců, můžete se tak spolehnout, že u nás zakoupené zboží je originál, je k Vám doručen nejrychlejší možnou cestou a za nejlepší cenu. Své působení jsme v roce 2009 rozšířili i na území České republiky, kde provozujeme internetové obchody s nábytkem HezkýNábytek.cz

K dispozícií je sada bannerov a XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • Priama PPC Adwords kampaň je zakázaná, ostatné priame PPC kampane sú povolené, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou HezkyNabytek. To platí aj pre registráciu domén.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Kupóny dostupné nie sú, ale je možné odkazovať na špeciálnu podstránku s akciami
  • Od 3.11.2016 zakázaný cashback. Od 14.7.2017 sú zakázané kupónové weby

Nápady pre využitie kampane:

  • Ideálna kampaň pre segment domácností, blogy a recenzie produktov. Stačí odporučiť produkt, odkázať na konkrétnu podstránku a konverzie budú veľmi vysoké.
  • Inzerent má široké portfólio ako tovaru, tak značiek (vhodné na SEO a long-tail)
  • XML pre katalógy produktov vieme dodať po dohode.
  • Eshop má stále akcie a výpredaje, ktoré sa dajú komunikovať na návštevníkov

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Kampaň HezkýNábytek.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?