Kampaň Helveti.cz

Kampaň Helveti.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 7%

V spolupráci s Helveti.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Helveti.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Jsme specializovaný prodejce hodinek a v nabídce máme aktuálně 18 značek. Nabízíme kvalitní hodinky s výborným poměrem cena/výkon převážně v rozpětí od 5 do 50 tis. Kč. Naše heslo zní: „Prodáváme značky, za kterými si stojíme a sami bychom je nosili.“ V našich značkách patříme k nejsilnějším prodejcům (Wenger, Traser, Boccia, Seiko, Victorinox, Citizen, Swiss Military Hanowa, Davosa) a nebo maximálně pracujeme na tom, abychom se jimi brzy stali. Nejsme prodejci všech značek, protože našim hodinkám chceme maximálně rozumět. Našim cílem je perfektně znát svůj produkt a své znalosti dále sdílet.
Dbáme na nejlepší služby spojené s kvalitou hodinek, dodáním, zákaznickým servisem. Oproti konkurenci držíme násobně větší sklad a díky tomu zaručíme rychlejší dodání. K hodinkám dáváme navíc pojištění hodinek na 1 rok zdarma + prodlouženou 3 letou záruku. Samozřejmostí je doprava zdarma a zázemí kamenné prodejny v Praze.

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Helveti“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Helveti.cz
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?