Kampaň Hanojushop.sk

Kampaň Hanojushop.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Hanojushop.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Hanojushop.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Firma Hanoju Slovensko s.r.o. vznikla v roku 2012 a od svojho začiatku sa zaoberá výhradne výživovými doplnkami. Dovážame výrobky z Nemecka a Anglicka.

Sme výhradný predajca firmy HANOJU Deutschland pre Slovenskú republiku.

Nakoľko sme aj my dlhodobým zástancom zdravej výživy, zdravého životného štýlu a pri našom hľadaní cesty k najčistejšej a najvyváženejšej strave sme narazili na výrobky firmy Hanoju Deutschland, ktoré nás zaujali svojou kvalitou, chuťou a cenou. Tak sme sa rozhodli vyplniť prázdny a predražený Slovenský trh a ponúknuť silu Hanoju aj Vám.

Hanoju výživové doplnky sú 100% vegetariánske. Obaly našich kapsúl sa skladajú z čiste rastlinnej celulózy. Aj tablety sú čiste rastlinné a dobre znášané, keďže sú nedráždivé, neobsahujú pridaný cukor, glutén, umelé arómy, farbivá alebo konzervačné látky. Namiesto obyčajných práškov Vám ponúkame koncentrované extrakty pre ešte lepší účinok. Maca, Moringa, MSM, Granátové jablko extrakt, Wild Yams, Tribulus, Artičoky, Kurkuma, Graviola liečivé huby Chaga, Reishi, Cordyceps, Maitkae, Shiitake dostanete vo forme vysoko účinného extraktu, ktorý sa získava šetrným procesom. Máme v ponuke Aloe Vera šťavu, Chlorellu, Spirulinu a to všetko aj v certifikovanej BIO kvalite.

Ponúkame množstvo 100% prírodných produktov, ktoré Vám môžu pomôcť k zdraviu, k zlepšeniu kvality života a dlhovekosti.

Je len na vás vybrať si a pomôcť tak svojmu organizmu očistiť sa a naštartovať svoj imunitný systém.

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Hanojushop“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Hanojushop.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?