Kampaň Hanojushop.cz

Kampaň Hanojushop.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Hanojushop.cz sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Hanojushop.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

HANOJUSHOP Váš obchod pro zdravou doplňkovou výživu s více než 300 produkty – jako jsou například Moringa, Maca, Serrapeptáza, Chlorella, Spirulina, Zelený ječmen, MSM, Léčivé houby, Vitamíny, Aminokyseliny, Jadérka, Kokosové produkty, Sportovní výživa.

Firma Hanoju Slovensko s.r.o. vznikla v roce 2012 a od svého počátku se zabývá výhradně výživovými doplňky. Dovážíme výrobky z Německa a Anglie.

Naše výživové doplňky jsou 100% vegetariánské. Obaly našich kapslí se skládají z čistě rostlinné celulózy. I tablety jsou čistě rostlinné a dobře snášeny, protože jsou nedráždivé, neobsahují přidaný cukr, gluten, umělá aromata, barviva nebo konzervační látky. Namísto obyčejných prášků Vám nabízíme koncentrované extrakty pro ještě lepší účinek. Maca, Moringa, MSM, Granátové jablko extrakt, Wild Yams, Tribulus, Artyčoky, Kurkuma, Graviola. Léčivé houby Chaga, Reishi, Cordyceps, Maitkae, Shiitake dostanete ve formě vysoce účinného extraktu, který se získává šetrným procesem. Máme v nabídce Aloe Vera šťávu, Chlorellu, Spirulinu a to vše i v certifikované BIO kvalitě.

Nabízíme množství 100% přírodních produktů, které Vám mohou pomoci ke zdraví, ke zlepšení kvality života a dlouhověkosti.

K dispozícii bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Hanojushop“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Hanojushop.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?