Kampaň ham.sk

Kampaň ham.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 20%

V spolupráci s ham.sk  sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “ham.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Ham.sk je online portál na webovej adrese www.ham.sk, ktorý umožňuje zákazníkom v Bratislave a v Košiciach, si online objednať donášku jedál z cca 100 reštaurácií. Ham.sk sprostredkuje objednávky pre reštaurácie, ktoré robia rozvoz svojpomocne a aj pre reštaurácie, ktoré rozvoz outsourcujú, či už cez kuriérov z Ham.sk alebo prostredníctvom iného rozvozcu.

Bonus 2 € kredit pre všetkých nových zákaznikov. Viac na https://www.ham.sk/pouzivatel/registracia

 

K dispozícii bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, kľúčové slovo „ham“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén
  • Je zakázané vytváranie stránok kde bude agregovaná ponuka Ham.sk
  • Kampaň je od 21.8.2017 zakázaná pre cashback systémy

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 1 deň

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poplatku za doručenie.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň ham.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?