Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: až 20%

 • Prvá konverzia: 20% na GymBeam produkty +10% na ostatné značky
 • Druhá konverzia: 15% na GymBeam produkty +7,5% na ostatné značky
 • Tretia konverzia: 10% na GymBeam produkty +5% na ostatné značky
 • Štvrtá a ďalšia: 5% na GymBeam produkty +2,5% na ostatné značky

Eshop GymBeam.sk so širokou ponukou produktov pre športovcov a s najrýchlejším doručením v SR (podľa hodnotení na Heureke) odteraz medzi našimi kampaňami.

 

Sme fitness portál a obchod s doplnkami výživy pre športovcov, ktorý stojí na 5 pilieroch:

 1. Rýchle dodanie – Podľa hodnotení overených zákazníkov na Heuréke máme najkratší čas doručenia balíka v odvetví.
 2. Cena doručenia – Máme najlacnejšie doručenie z pomedzi všetkých obchodov v odvetví.
 3. Veľký výber – Máme stále skladom všetky najpredávanejšie doplnky výživy a jeden z najširších sortimentov na Slovensku.
 4. Jednoduchý reklamačný poriadok – Zabezpečujeme vždy jednoduché, rýchle a ústretové reklamácie.
 5. Férové ceny – Tým, že patríme medzi najväčšie obchody v strednej Európe, máme nízky nákup a dávame si naňho minimálnu maržu, čo vám zaručí vždy férovú cenu.
 • Viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
 • Všetko skladom.
 • Všetko najneskôr do 48 hodín doručené.
 • Priemerná výška objednávky 50,- EUR

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je povolená. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou GymBeam. To platí aj pre registráciu domén.
 • Mailing je povolený
 • Za zdieľanie a odkazovanie na články, fotky a iný vlastný obsah z blogu e-shopu nebude provízia uznaná a ani zaznamenaná. Cieľom je propagácia výrobkov a nie obsahu.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 3 dni

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.