Kampaň Goodnature.sk

Kampaň Goodnature.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Goodnature.sk sme pre publisherov siete pripravili exkluzívnu kampaň „Goodnature.sk“. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Goodnature je primárnym distribútorom a predajcom niektorých známych produktov, ako Chilliburner alebo 5 dňová diéta. Oficiálne stránky týchto produktov stále smerujú na tento eshop, čo je značná výhoda. Produkty sú často propagované aj v rádiu, televízii, bilboardoch a aj v tlači. V prípade, že by ste mali záujem o zaslanie produktu na recenziu, stačí sa ozvať a preberieme podmienky.

K dispozícii je 14 bannerov pre produkt Chilliburner a 14 pre produkt 5 dňová diéta.

XML feed: http://goodnature.sk/xml/zbozi_heureka.xml

Podmienky kampane

  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • informácie a produktové fotografie je nutné používať len z oficiálnych stránok
  • porušenie podmienky a uvedenia nepravdivých, zavádzajúcich a mylných informácií bude publisher z kampane vyradený a provízie budú automaticky zamietnuté.
  • priama PPC kampaň je možná, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou (vrátane odvodenín a preklepov)

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Goodnature.sk
4.5 z 2

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?