Kampaň Futbalovýsen.sk

Kampaň Futbalovýsen.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s Futbalovysen.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili exkluzívnu kampaň “Futbalovysen.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

Futbalovysen.sk je zážitková cestovná kancelária, ktorá plní každý rok futbalové sny tisíckam klientov na najlepších európskych zápasoch. Sme tím futbalových nadšencov a na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2012. Našim cieľom je, aby bol každý zájazd jedinečný a neopakovateľný. V ponuke máme všetky zápasy popredných európskych tímov, či už samostatné vstupenky alebo zájazdy.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

 

Podmienky kampane

  • Pre kampaň nie je možné používať PPC reklamy
  • Mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, kedy sa zájazd uskutoční. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny zájazdu bez DPH, pri vstupenkách sa cena počíta celkom.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?