Kampaň Futbalovýsen.sk

Kampaň Futbalovýsen.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s Futbalovysen.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili exkluzívnu kampaň “Futbalovysen.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

Futbalovysen.sk je zážitková cestovná kancelária, ktorá plní každý rok futbalové sny tisíckam klientov na najlepších európskych zápasoch. Sme tím futbalových nadšencov a na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2012. Našim cieľom je, aby bol každý zájazd jedinečný a neopakovateľný. V ponuke máme všetky zápasy popredných európskych tímov, či už samostatné vstupenky alebo zájazdy.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

 

Podmienky kampane

  • Pre kampaň nie je možné používať PPC reklamy
  • Mailing je povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, kedy sa zájazd uskutoční. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny zájazdu bez DPH, pri vstupenkách sa cena počíta celkom.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Futbalovýsen.sk
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?