Kampaň Formodiéta.sk

Kampaň Formodiéta.sk

Exkluzívna kampaň pre predaj doplnkov výživy na podporu chudnutia Formoline L112.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 20 %

V spolupráci s predajcom výživového doplnku Formoline L112 sme pre publisherov siete .dognet pripravili exkluzívnu kampaň “Formodiéta.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Máte záujem o „živé fotky“ produktov? Stačí si pozrieť náš priečinok, kde ich zhromažďujeme.

Podmienky kampane:

  • pre kampaň je možné používať PPC reklamy
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie

O produkte

Formoline L112 je známy a obľúbený doplnok pri podpore chudnutia. Viaže na seba tuky, a tak uľahčuje chudnutie. Všetky informácie sa dozviete na www.formodieta.sk.

Pre publisherov sme pripravili 28 statických bannerov a iframe na vyžiadanie.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha kvartálne. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca 30 kalendárnych dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Formodiéta.sk
4 z 4

Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?