Kampaň Fitplus.sk

Kampaň Fitplus.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 6.5%

V spolupráci s Fitplus.sk  sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Fitplus.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

 

Sme výhradný dovozca značiek WEIDER, OLIMP, MAX MUSCLE USA, AONE, NATURE’S BEST, STACKER2, BODY ATTACK, HARBINGER , LIFE FITNESS, HAMMER STRENGTH, NORDICTRACK, PROFORM, BODY-SOLID, ALEX, PAVIGYM pre Slovenskú republiku.

  • Nakupujú u nás majstri sveta a naše poradenstvo využívajú ako laici, tak špičkoví športovci.
  • Každú novinku testujú športovci v našich radoch.
  • Tovar ktorý máme skladom expedujeme do 24 hodín od prevzatia objednávky. V prípade, že tovar je skladom na niektorej z našich predajní, je doba doručenia tovaru z pravidla 4 dni.
  • Tovar priamo od výrobcu zaručuje jeho originalitu a zdravotnú nezávadnosť.
  • Fitness techniku a stroje na cvičenie vám doručíme ZADARMO, najneskôr do 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky.
  • K objednávke od nás si registrovaný zákazník vyberiete darček sám.

 

K dispozícii bannery, kupón na zľavu 8% z produktov Weider (nájdete v administrácii) aj XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, kľúčové slovo „Fitplus“ vrátane preklepov musí byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Nie je možné používať značkové slova v názve domén

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta.  Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní).

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravy.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Fitplus.sk
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?