V spolupráci s dodávateľom stravy na chudnutie 5-dňová diéta sme pre publisherov siete .dognet pripravili exkluzívnu kampaň “ExpresChudnutie.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Podmienky kampane:

  • pre kampaň je možné používať PPC reklamy
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie

Odmeňovanie: 

  • 15 % z objednávky

O produkte

Päťdňová diéta Express Diet je proteínová náhrada stravy so zníženou energetickou hodnotou, ktorá funguje na princípe ketózy; spaľovania tuku bez hladovania. Pri chudnutí s 5-dňovou bielkovinovou diétou EXPRESS DIET sú telu podávané vysoko kvalitné prírodné proteíny za súčasného zníženia prísunu sacharidov, tukov a energie pod 850 kcal/deň. Viac informácií sa dozviete na ExpresChudnutie.sk

Pre publisherov sme pripravili 14 statických bannerov.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha kvartálne. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca 30 kalendárnych dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom, a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní.

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň ExpresChudnutie.sk
4.5 z 2
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Štefan Polgári

Latest posts by Štefan Polgári (see all)