Kampaň Elka-underwear.cz

Kampaň Elka-underwear.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

Máme velkou radost, že Vám můžeme představit další skvělý affiliate projekt s jednou z nejvíce dynamických značek na poli spodního prádla. Ve spolupráci se značkou El.Ka Underwear nabízíme jak možnost bannerové podpory či feedu pro implementaci. Odměna je štědrá a představuje 12%.

Jaké výhody El.Ka nabízí svým zákazníkům a proč tedy spolupráce využít ve prospěch realizovaných objednávek?

 • Velmi moderní a atraktivní eshop (vč. Bannerů)
 • Známé, velmi oblíbené a netradiční produkty, vč. Stylových obalů
 • Vysoká angažovanost zákazníků na sociálních sítí (13 tis. Fanoušků na facebooku, 6 500 fanoušků na Instagramu)
 • Obliba mezi předními Blogery a Instagramery
 • Poštovné zdarma od 1000 Kč (50 EUR)
 • Úvodní sleva 100 Kč na první nákup formou pop-upu
 • Průměrná hodnota objednávky 1000 Kč
 • Zajímavé a lákající vizuály
 • Cílová skupina – ženy 18-35

El.Ka Underwear je česká značka spodního prádla, která svými aktivitami představuje jednu z nejživějších módních značek na sociálních sítích. Díky velké popularitě je El.Ka jedním z nejvhodnějších eshopů pro ziskový affiliate.

Značka byla založena v roce 2010 jako rodinná česká firma, která se rozhodla bojovat proti levným dovozům z Asie. Díky velmi atraktivnímu marketingu se El.Ka stala známou a oblíbenou značkou ve své cílové skupině jak v Čechách tak na Slovensku.

 

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

 • Priama PPC kampaň je zakázaná, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Elka-underwear. To platí aj pre registráciu domén.
 • Mailing povolený

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň Elka-underwear.cz
Páčil sa ti článok?

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?