Kampaň eJoytablety.cz

Kampaň eJoytablety.cz

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 33%

V spolupráci s výhradným distribútorom výživového doplnku eJoy® sme pre publisherov siete Dognet pripravili exkluzívnu kampaň “Ejoytablety.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň pre český trh, odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

eJoy® je nový výživový doplnok pre mužov v prípade problémov s erekciou, naviac môže mať i pozitívny účinok na prostatu. Všetky informácie sa dozviete na www.ejoytablety.cz

K dispozícii sú bannery.

 

Podmienky kampane

  • Pre kampaň je možné používať PPC reklamy, v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez DPH a bez poštovného.

Chcem sa zapojiť do kampane

Kampaň eJoytablety.cz
5 z 1

Katka Novotná
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?